Mladšie žiačky podľahli favoritovi

Prvý zápas v tejto sezóne začali naše dievčatá s odhodlaním. Dokonca sa v zápase s favoritom celej súťaže – Šamorínom „A“ dostali zásluhou A. Višňovskej do vedenia 4:0 a neskôr po koši V. Sekerkovej aj 6:2. To však na tretí tím z minuloročných MSR nestačilo. Družstvo Šamorína sa šnúrou 10 bodov dostalo do vedenia a nenechalo nikoho na pochybách, kto má v tomto zápase navrch. Ďalšie 2 štvrtiny naše dievčatá prehrali vysoko 2:22 a 4:16. V záverečnej štvrtine sa s 8 bodmi dokázali ešte pod košom presadiť ale rozdiel v skóre bol jednoznačný. Druhý zápas zodpovedal priebehu toho prvého ako cez kopirák. V prvej štvrtine dievčatá ešte držali so súperom ako tak krok, ale následne už na vyspelejšieho súpera nestačili. A tak vstup do sezóny zakončili výsledkami  21:64 a 21:67. Takéto zápasy sú ale predovšetkým pre mladšie dievčatá výbornou školou, čo im pomôže v ďalších zápasoch sezóny.