BK Klokani Ivanka p/Dunaji vs MBK Stará Turá (Kadetky U17)

Výsledky

Kadetky U17 - Západ, 2018/2019 2018/2019

BK Klokani Ivanka p/Dunaji
MBK Stará Turá – U2002
42 - 71
Konečné skóre
Porovnávacia Tabuľka 1 2 3 4 OT T
BK Klokani Ivanka p/Dunaji 9 16 6 11 - 42
MBK Stará Turá – U2002 18 14 23 16 - 71
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
Štatistiky
0%
Field goal percentage
0%
3-pointer percentage
0%
Free throw percentage
0%
Field goal percentage
0%
3-pointer percentage
0%
Free throw percentage

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
2. decembra 2018 11:00 Kadetky U17 - Západ, 2018/2019 2018/2019 40'

Výsledky

Tím1234T
BK Klokani Ivanka p/Dunaji91661142
MBK Stará Turá – U20021814231671

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

Pozícia PTS MIN AST STL BLK FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA OFF DEF TO PF
 000000000000000

MBK Stará Turá – U2002

# Hráč Pozícia PTS MIN AST STL BLK FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA OFF DEF TO PF
4Pomajbová MartinaG13253106901110512
7Vandlíková TerezaF9152104601121351
8Mikudíková KatarínaF9190304600112161
9Ostrovská ZuzanaF190000200121010
10Kraislová TeréziaF82132041200010232
12Gadušová PetraC270001200000111
9Kubalová EmmaC2160011100000931
17Vojteková NatáliaF162583171200223731
19Burianová BibiánaC0150000100001100
6Kubinová ViktóriaG0170000200001231
5Gergelyová ZairaF3140201500122201
17Eliášová EmaG8172303900242152
 Súčet 712001815231670291513343113

Realizačný tím