BK Klokani Ivanka p/Dunaji vs MBK Stará Turá (Kadetky U17)

Výsledky

Kadetky U17 - Západ, 2018/2019 2018/2019

BK Klokani Ivanka p/Dunaji
MBK Stará Turá – U2002
42 - 71
Konečné skóre
Porovnávacia Tabuľka 1 2 3 4 OT T
BK Klokani Ivanka p/Dunaji 9 16 6 11 - 42
MBK Stará Turá – U2002 18 14 23 16 - 71
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
Štatistiky
0%
Field goal percentage
0%
3-pointer percentage
0%
Free throw percentage
0%
Field goal percentage
0%
3-pointer percentage
0%
Free throw percentage

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
2. decembra 2018 11:00 Kadetky U17 - Západ, 2018/2019 2018/2019 40'

Výsledky

Tím1234T
BK Klokani Ivanka p/Dunaji91661142
MBK Stará Turá – U20021814231671

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

Pozícia MPG PTS AST STL BLK FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA OFF DEF TO PF
 000000000000000

MBK Stará Turá – U2002

# Hráč Pozícia MPG PTS AST STL BLK FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA OFF DEF TO PF
4Pomajbová MartinaG25133106901110512
7Vandlíková TerezaF1592104601121351
8Mikudíková KatarínaF1990304600112161
9Ostrovská ZuzanaF910000200121010
10Kraislová TeréziaF21832041200010232
12Gadušová PetraC720001200000111
9Kubalová EmmaC1620011100000931
17Vojteková NatáliaF251683171200223731
19Burianová BibiánaC1500000100001100
6Kubinová ViktóriaG1700000200001231
5Gergelyová ZairaF1430201500122201
17Eliášová EmaG1782303900242152
 Cena spolu 200711815231670291513343113

Realizačný tím