MBK Stará Turá (Kadetky U17) vs BKM Junior UKF Nitra

Výsledky

Kadetky U17 - Západ, 2018/2019 2018/2019

MBK Stará Turá – U2002
BKM Junior UKF Nitra
52 - 50
Konečné skóre
Porovnávacia Tabuľka 1 2 3 4 OT T
MBK Stará Turá – U2002 10 12 17 13 - 52
BKM Junior UKF Nitra 12 10 14 14 - 50
REB
36
AST
6
STL
15
BLK
2
PF
8
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
Štatistiky
33.9%
Field goal percentage
6.7%
3-pointer percentage
60.0%
Free throw percentage
0%
Field goal percentage
0%
3-pointer percentage
0%
Free throw percentage

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
18. novembra 2018 11:00 Kadetky U17 - Západ, 2018/2019 2018/2019 40'

Hala

Mestská športová hala
Športová 502/10, 916 01 Stará Turá, Slovensko

Výsledky

Tím1234T
MBK Stará Turá – U20021012171352
BKM Junior UKF Nitra1210141450

MBK Stará Turá – U2002

# Hráč Pozícia PTS MIN AST STL BLK FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA OFF DEF TO PF
4Pomajbová MartinaG8280201513331331
8Mikudíková KatarínaF2150101700000031
9Ostrovská ZuzanaF4130102402000233
10Kraislová TeréziaF6322403804020442
12Gadušová PetraC4210002500001100
13Malková NatáliaG8192404905002250
17Vojteková NatáliaF143021151400461450
19Burianová BibiánaC32100113011221010
5Gergelyová ZairaF3210201400120321
 Súčet 5220061522059115915729268

Realizačný tím

BKM Junior UKF Nitra

Pozícia PTS MIN AST STL BLK FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA OFF DEF TO PF
 000000000000000