MBK Stará Turá – U2002 vs BK Slovan Bratislava

Výsledky

1 Liga ženy a Juniorky U19, 2020/2021 2020/2021

MBK Stará Turá – U2002
BK Slovan Bratislava
67 - 52
Konečné skóre

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
27. septembra 2020 10:00 1 Liga ženy a Juniorky U19, 2020/2021 2020/2021 40'

Miesto zápasu

Mestská športová hala
Športová 502/10, 916 01 Stará Turá, Slovensko

Výsledky

MBK Stará Turá – U2002

# Hráč Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
30Školková AlexandraG2220320060.000022100.00003
23Eliášová EmaG360010020.011100.0020.00020
11Vavrincová EmmaF01210000000000000121
24Valová MagdalénaG72824723475.0030.01250.00293
4Pomajbová MartinaG102921303933.31425.01333.31150
17Vojteková NatáliaC12261106061250.00000003801
8Gavláková SašaF21670101616.7010.00001600
6Kubinová ViktóriaG81500003742.9010.022100.00013
5Gergelyová ZairaF1626602071258.300022100.04212
9Ostrovská ZuzanaF7217200010.01425.04666.70720
 Totálnej 67201010222235939.031421.4121963.29272213

BK Slovan Bratislava

Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 0000000000000000000

Zápas štatistiky

PTS
67
0
MIN
201
0
REB
0
0
AST
10
0
STL
22
0
BLK
2
0
2PM
23
0
2PA
59
0
2P%
0
0
3PM
3
0
3PA
14
0
3P%
0
0
FTM
12
0
FTA
19
0
FT%
0
0
OFF
9
0
DEF
27
0
TO
22
0
PF
13
0

Game Timeline

KO
FT