MBK Stará Turá – U2002 vs Dubček Bratislava

Výsledky

1 Liga ženy a Juniorky U19, 2020/2021 2020/2021

MBK Stará Turá – U2002
Dubček Bratislava
61 - 66
Konečné skóre

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
26. septembra 2020 18:00 1 Liga ženy a Juniorky U19, 2020/2021 2020/2021 40'

Miesto zápasu

Mestská športová hala
Športová 502/10, 916 01 Stará Turá, Slovensko

Výsledky

MBK Stará Turá – U2002

# Hráč Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
8Gavláková SašaF72331202540.011100.00000311
11Vavrincová EmmaF21530001250.0020.00000304
24Valová MagdalénaG61610201425.0010.044100.00113
4Pomajbová MartinaG21711101425.0010.00000111
17Vojteková NatáliaC142310105862.5020.04580.00135
7Vandlíková TerezaF112763305955.6020.01333.32412
10Kraislová TeréziaG22231301425.00000000340
6Kubinová ViktóriaG41630311425.0010.02450.01222
5Gergelyová ZairaF81800004580.00000000002
9Ostrovská ZuzanaF52340401250.01520.00000410
 Totálnej 6120006191224746.821513.3111668.83221420

Dubček Bratislava

Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 0000000000000000000

Zápas štatistiky

PTS
61
0
MIN
200
0
REB
0
0
AST
6
0
STL
19
0
BLK
1
0
2PM
22
0
2PA
47
0
2P%
0
0
3PM
2
0
3PA
15
0
3P%
0
0
FTM
11
0
FTA
16
0
FT%
0
0
OFF
3
0
DEF
22
0
TO
14
0
PF
20
0

Game Timeline

KO
FT