MBK Stará Turá – U2003 vs BAM Poprad

Výsledky

Kadetky U17 - nadstavba o 1.-8. miesto, 2019/2020 2019/2020

MBK Stará Turá – U2003
BAM Poprad
71 - 65
Konečné skóre

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
2. februára 2020 11:00 Kadetky U17 - nadstavba o 1.-8. miesto, 2019/2020 2019/2020 40'

Miesto zápasu

Mestská športová hala
Športová 502/10, 916 01 Stará Turá, Slovensko

Výsledky

Tím1234T
MBK Stará Turá – U20032023171171
BAM Poprad221091465

MBK Stará Turá – U2003

# Hráč Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
4Pomajbová MartinaG103222102366.72450.00000240
7Vandlíková TerezaF932147522922.21333.32366.721274
8Mikudíková KatarínaF1530512071070.00001250.03201
9Ostrovská ZuzanaF143000303650.02450.022100.00014
17Vojteková NatáliaC113044304944.411100.0020.00450
5Gergelyová ZairaF102821204944.40002366.70203
12Gadušová PetraC0000000000000000000
33Kubalová EmmaC0310000000000000110
11Vavrincová EmmaF21550211333.30000001401
 Totálnej 71200015183234946.961250.071258.36271813

BAM Poprad

Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 0000000000000000000

Zápas štatistiky

PTS
71
0
MIN
200
0
REB
0
0
AST
15
0
STL
18
0
BLK
3
0
2PM
23
0
2PA
49
0
2P%
0
0
3PM
6
0
3PA
12
0
3P%
0
0
FTM
7
0
FTA
12
0
FT%
0
0
OFF
6
0
DEF
27
0
TO
18
0
PF
13
0

Game Timeline

KO
FT