MBK Stará Turá – U2003 vs sport school Daugavpils

Výsledky

kadetky U17 EGBL gr.B, 2019/2020 2019/2020

MBK Stará Turá – U2003
sport school Daugavpils
61 - 69
Konečné skóre

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
11. januára 2020 0:00 kadetky U17 EGBL gr.B, 2019/2020 2019/2020 40'

Miesto zápasu

Mestská športová hala
Športová 502/10, 916 01 Stará Turá, Slovensko

MBK Stará Turá – U2003

# Hráč Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
4Pomajbová MartinaG041100010.0000030.00111
5Gergelyová ZairaF0133100010.00000001231
6Kubinová ViktóriaG173065305955.61333.34850.02464
7Vandlíková TerezaF728154203837.5020.01250.0312152
8Mikudíková KatarínaF140000010.00001250.00001
9Ostrovská ZuzanaF21131001520.00000001231
10Kraislová TeréziaG92035403742.91250.00001234
11Vavrincová EmmaF1300000000001250.00000
12Gadušová PetraC0000000000000000000
17Vojteková NatáliaC19301021081747.100033100.064101
23Eliášová EmaG51421101616.71520.00002021
33Kubalová EmmaC0310000000000000110
 Totálnej 61160020110215538.231225.0102050.016284416

sport school Daugavpils

Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 0000000000000000000

Zápas štatistiky

PTS
61
0
MIN
160
0
REB
0
0
AST
20
0
STL
11
0
BLK
0
0
2PM
21
0
2PA
55
0
2P%
0
0
3PM
3
0
3PA
12
0
3P%
0
0
FTM
10
0
FTA
20
0
FT%
0
0
OFF
16
0
DEF
28
0
TO
44
0
PF
16
0

Game Timeline

KO
FT