YOUNG ANGELS U16 KE vs MBK Stará Turá – U2002

Výsledky

Kadetky U17 – skupina 1.-8. miesto 2018/2019 2018/2019

YOUNG ANGELS U16 KE
MBK Stará Turá – U2002
41 - 32
Konečné skóre
Porovnávacia Tabuľka 1 2 3 4 OT T
YOUNG ANGELS U16 KE 11 12 9 9 - 41
MBK Stará Turá – U2002 11 4 11 6 - 32
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
REB
45
AST
7
STL
13
BLK
0
PF
14
Štatistiky
0%
Field goal percentage
0%
3-pointer percentage
0%
Free throw percentage
14.0%
Field goal percentage
8.6%
3-pointer percentage
50.0%
Free throw percentage

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
18. mája 2019 0:00 Kadetky U17 – skupina 1.-8. miesto 2018/2019 2018/2019 40'

Výsledky

Tím1234T
YOUNG ANGELS U16 KE11129941
MBK Stará Turá – U200211411632

YOUNG ANGELS U16 KE

Pozícia PTS MIN AST STL BLK FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA OFF DEF TO PF
 000000000000000

MBK Stará Turá – U2002

# Hráč Pozícia PTS MIN AST STL BLK FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA OFF DEF TO PF
4Pomajbová MartinaG090200303001321
7Vandlíková TerezaF2240001803012312
8Mikudíková KatarínaF0110000200001101
9Ostrovská ZuzanaF0140000505001400
10Kraislová TeréziaF0332400605002342
14Vavrincová EmmaF1100000201121200
12Gadušová PetraC020000100000000
13Malková NatáliaG163323051128000874
17Vojteková NatáliaC53411011201365321
33Dovčíková MartinaG8302301719350553
 Súčet 32200713085733571413322114

Realizačný tím