|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ORGANIZAČNÝ VÝBOR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Riaditeľ
turnaja Miloš Minárech
Komisár Miloš Drgoň
Organizačný pracovník Mgr. Dobroslav Lupták
Členovia Organizačného výboru
Zuzana Moravčíková, Jaroslav Machajdík,, Alena Majtásová, Lenka Gregorová, Jozef Moravčík
V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom organizácie turnaja volajte číslo 0905 737 993
Hlavný rozhodca Vladimír Lacko
Rozhodcovia Tomáš Szarka, Silvia Nagyová,
Miloš Komačka
Rozhodcovský stolík
Jakub Adamkovič, Miroslav Ďuriš, Marek Marušic, Mário Uherčík, Magdaléna Nerádová, Andrea Potúčková |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UBYTOVANIE DRUŽSTIEV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Internát SOŠ, Športová 1, 916 01 Stará Turá |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HARMONOGRAM STRAVOVANIA
A JEDÁLNY LÍSTOK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strava priamo v Športovej hale. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štvrtok |
večera |
|
Hydinový rezeň na prírodný
spôsob,
slovenská ryža, broskyňový kompót
Ovocie
Čaj (ovocná šťava) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Piatok |
raňajky |
|
Individuálny výber
(pečivo, chlieb, med, džem, maslo, šunkový krém, sezónna zelenina,
mlieko, čaj, kakao, cereálie) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
obed |
|
Jarná zeleninová polievka
Bravčový rezeň na prírodný spôsob so šampiónmi, opekané zemiaky,
šalát
Čaj (ovocná šťava) |
|
|
|
|
|
večera |
|
Hydinové rizoto so syrom
Ovocie
Čaj (ovocná šťava) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobota |
raňajky |
|
Individuálny výber
(pečivo, chlieb, med, džem, maslo, rybacia nátierka, sezónna zelenina,
mlieko, čaj, kakao, cereálie) |
|
|
|
|
|
obed |
|
Slepačí vývar s rezancami
Zemiaková polievka na kyslo
Morčacie soté so zeleninou, ryža, uhorka
Čaj (ovocná šťava) |
|
|
|
|
|
večera |
|
Špagety s omáčkou (hydinové
mäso) a syrom
Ovocie
Čaj (ovocná šťava) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nedeľa |
raňajky |
|
Individuálny výber
(pečivo, chlieb, med, džem, maslo, rybacia nátierka , mlieko, čaj,
kakao, cereálie) |
|
|
|
|
|
obed |
|
Slepačí vývar s rezancami
Vyprážaný hydinový rezeň , varené zemiaky , šalát
Čaj (ovocná šťava) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ROZLOSOVANIE
TURNAJA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poradové
číslo |
Názov
klubu |
1 |
BSS Abovia 96 Košice |
2 |
Dannax Sport Košice |
3 |
MBK Stará Turá |
4 |
BK ZŠ Zvolen |
5 |
UMB 08 Banská Bystrica |
6 |
BKŽ Levica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HARMONOGRAM TRÉNINGOV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štvrtok |
16:00 Dannax Sport Košice
16:45 BSS Abovia 96 Košice
17:30 UMB 08 Banská Bystrica
18:15 BK ZŠ Zvolen
20:00 Žrebovanie súťaže v zasadačke športovej
haly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|