Untitled Document
AKTUALITY

Kadetky skončili rok 2015 s bilanciou 10:0
8.1.2016

Na posledne zápasy v roku 2015 nastúpili naše dievčatá proti svojmu geografickému susedovi z Myjavy.

Prvý zápas sme hrali na domácej palubovke a z viacerých objektívnych príčin sme ho odohrali bez Simy, Stanky, Izy a Adi. Po prvej štvrtine sme vyhrávali 31:1 a polčas bol 57:5. V podstate sme rovnomerne točili osem hráčok a skúšali si viaceré typy obrán a v útoku sme chceli hrať jednoduchý agresívny a rýchly basket. Ak by sme chceli byť veľmi kritický, tak v tretej štvrtine sme dostali 10 a v štvrtej 9 bodov, čo by sa nemuselo stať. Aj tak ale hodnotím tento zápas dobre- či už aj výkonnostne alebo výsledkovo. Vyhrali sme 104:24.

Gajdošíková 4 body a Redajová.

Odvetu sme hrali na druhý deň v Myjave. Oproti sobote už za nás nastúpili aj Stanka. V nedeľu sme už nezačali v obrane tak z ostra a v prvej štvrtine sme dostali 10 bodov. Podobne sme ubránili súpera aj v štvrtej štvrtine, no treba priznať, že aj súper hral v nedeľu odvážnejšie a lepšie za čo mu gratulujem. Zápas sme vyhrali 93:28 a do nového roku si prenášame bilanciu 10 výhier a 0 prehier.

Redajová 3 a Gajdošíková 2

Od nového roku nás už ale čakajú súperi z inej kategórie. My sa potrebujeme dať do poriadku zdravotne a tvrdo trénovať. Nič iné nám neostáva, ak chceme porážať aj tie najsilnejšie družstvá na Slovensku - a to my chceme.

Ďakujeme Vám za podporu v roku 2015 a veríme, že budete pri nás stáť aj v roku 2016.