Untitled Document
AKTUALITY

Výborné výkony tigríc proti Trnave
13.1.2016

Na prvý zápas v novom roku 2016 nastupovali naše mladšie mini proti súperovi, ktorý ešte ani raz v súťaži neprehral. Pricestovala k nám Trnava a čakal nás teda veľmi ťažký zápas. Dievčatá sa súpera vôbec nezľakli a od začiatku začali hrať naozaj pekný basketbal. V prvej štvrtine absolútne dominovala Agi a vyhrali sme ju 14:10. Polčas sme prehrávali 20:22. Cez polčas sme si však vysvetlili nejaké veci a našu hru sme ešte zlepšili, čoho výsledkom bolo, že sme po tretej štvrtine opäť vyhrávali 32:31. V štvrtej štvrtine sa nám až tak strelecky nedarilo a došli nám sily. Vo veľmi peknom a vyrovnanom zápase sme prehrali 36:46. Naše dievčatá si vyslúžili veľkú pochvalu aj od trénerky hostí, ktorá musela neraz zvýšiť hlas na svoje dievčatá. Škoda nepremenených trestných hodov, ináč sme tento zápas mohli aj vyhrať. Veľmi sa tešíme, že proti tomuto silnému súperovi dala kôš aj Vany.

Po zápase 5x5 nasledoval tradične zápas 3x3, kde sme pokračovali v dobrých výkonom a vyhrali sme 7:5 s celkovým skóre v zápasoch 27:12.
Dievčatá si od nás trénerov za tieto dva zápasy naozaj zaslúžia velikánsku pochvalu!!

Zápas 5x5: MBK STARÁ TURÁ vs. SLÁVIA TRNAVA 36:46 (20:22)

Strelci: Agi 18 bodov, Zdenka 10 bodov, Anetka 6 bodov a Vany 2 body.

Zápas 3x3: MBK STARÁ TURÁ vs. SLÁVIA TRNAVA 7:5 (27:12)