Výsledky prípravných zápasov junioriek a žiačok

Tento týždeň odohrali naše žiačky U2007 a junioriky U2002 viacero prípravných zápasov. Prinášame ich výsledky.

V piatok odohrali žiačky kvalitný a napínavý zápas v Trnave, keď podľahli o 4 body. V sobotu U2007 nezopakovali kvalitný výkon z Trnavy a so slabším súperom prehrali doma o 9 bodov. V nedeľu sa žiačky v prvom polčase rozbehli naplno a aj keď v druhom polčase poľavili, Petržalku zdolali o 20 bodov. Vo štvrtok ešte cestujú žiačky do Serede.

Juniorky si na prípravný zápas v sobotu doobeda pozvali tím Serede. Obe družstvá predvádzali pekný basketbal. Prvý polčas vyznel lepšie pre naše dievčatá, v závere súper doťahoval ale náš tím si víťazstvo ustrážil. v sobotu poobede sme privítali tím žien zo Žiliny. Naše dievčatá predčili súperky vo všetkých činnostiach, už polčas vyhrali o 18 bodov a celý zápas o 35. V nedeľu sme si zápas so Žilinou zopakovali. V pozmenenej zostave bez 3 hráčok základu sme začali podobne ako v sobotu a už v prvej štvrtine sme mali 15 bodový náskok. V druhom polčase ale naše dievčatá zápas nezvládli, poslednú štvrtinu prehrali prekvapivo 25 : 4 a celý zápas o 4 body.