Stará Turá
Posledná aktualizácia: 29.7.2010 14:00

26. 1. 2010

Mladšie mini ukončili prvú polovicu.

V sobotu 23.1.2010 zohrali mladšie mini posledné dve majstrovské stretnutia prvej polovice oblastnej súťaže v Ivánke pri Dunaji.
Prvý polčas prvého stretnutia ukazoval herne aj výsledkovo 0:46 na výkonnostný rozdiel medzi družstvami, aj keď sa hralo nezvyčajne na veľké koše. A potom nastal opäť nepochopiteľný obranný, útočný a v konečnom dôsledku aj strelecký útlm v druhom polčase, ktorý vyhralo naše družstvo iba 22:2 a tým aj celé stretnutie 68:2. Útlm pokračoval aj v druhom stretnutí, ktoré vyhrali naše hráčky 57:4 /32:2/. Ťažko sa k takému výkonu nášho družstva vyjadruje, ale kladne je treba zhodnotiť výkon súpera, ktorý podal v rámci svojich možností bojovný výkon a nebojácne sa púšťal do súbojov z našimi dievčatami.