Untitled Document
AKTUALITY

Kadetky priniesli dve výhry
18.2.2015

V sobotu 7.2. sme cestovali na zápas do Malaciek. Malacky v tejto sezóne nevyhrali ani jeden zápas, no určite práve na ich hráčkach badať najväčšie pokroky. My sme s nimi doma odohrali veľmi zlý zápas a vonku sme to chceli odčiniť. Pokyny zneli neprispôsobiť sa hre súpera a hrať naplno za každého stavu. To nám na začiatku nešlo a po 3 minútach bol stav 6:4 pre nás. O tom, že vyhráme nemohol nikto pochybovať, no naša hra nemala potrebnú koncentráciu a energiu. Prvý polčas sme vyhrali 41:12. V druhom polčase sme hru zlepšili a začali sme byť aktívnejší. Svoj prvý kôš v tejto sezóne dala Monička a práve ona nás naštartovala. Zápas sme vyhrali 102:21. Teší ma, že v tomto zápase nastúpili a bodovali všetky hráčky. Za predvedený výkon im gratulujem a ďakujem.

Na druhý deň sme hrali na horúcej pôde Slovanu Bratislava, kde sa nám vždy hrá ťažko. Tento zápas sa veľmi ťažko popisuje a všetci by sme na neho najradšej čím skôr zabudli. Herne sme sa veľmi trápili a absolútne sme nepredvádzali našu hru ani v útoku, ani v obrane. Snahu dievčatám nemožno uprieť, no nešlo to. Jediné pozitívum bolo to najdôležitejšie, že sme zápas vyhrali 73:57. V najbližšom zápase v Piešťanoch sa teda rozhodne o postupujúcom do play off zo štvrtého miesta. Doma sme vyhrali o 6 bodov a potrebujem neprehrať väčším rozdielom. My sme však odhodlaní vyhrať a podať lepší výkon ako tento v Bratislave.