Untitled Document
AKTUALITY

Mladšie žiačky zdolali neporazeného
22.2.2015

V sobotu 14.2.2015 mladšie žiačky odohrali proti doteraz neporazenému tímu z Ivánky pri Dunaji dobrý a vyrovnaný zápas. Začiatok nám síce nevyšiel podľa našich predstáv a súper nám bodovo ušiel, ale postupom času sa hra vyrovnala a v záverečnej štvrtine sme dokonca viedli 34:32. Žiaľ v úplnom závere zápasu sme svojou nekoncentrovanou hrou v obrane dovolili súperovi 7 bodovou šnúrou dotiahnuť zápas do víťazného konca.

V druhom zápase sme zlepšili obranu, čo sa okamžite prejavilo aj na výsledku a v podstate sme celý čas viedli. Terezkiných 12 bodov v poslednej štvrtine definitívne potvrdilo naše víťazstvo. Chcel by som dievčatám poďakovať za prístup v obidvoch zápasoch, v ktorých sa ukázalo, že proti takto vyrovnaným súperom môžeme byť úspešný len ak sa nebudeme ani za nepriaznivého stavu vzdávať a vešať hlavy.

Body v 1.zápase: Málková 16, Vandlíková 6, Eliášová a Gajdošíková po 4, Sadloňová a Kubinová po 2.

Body v 2. zápase: Vandlíková 16, Málková 6, Eliášová a Gajdošíková po 4, Sadloňová a Kubinová po 2.

Výsledok 1. zápasu - 34:39 (4:11, 10:13, 12:4, 8:11)
Výsledok 2. zápasu - 34:24 (10:8, 6:2, 4:6, 14:8)