Untitled Document
AKTUALITY

Tigrice vyhrali svoj prvý zápas
21.9.2015

V poslednom zápase tohto kalendárneho roku mladšie mini privítali na domácej pôde družstvo Ivanky. Naše dievčatá boli plné odhodlania a na zápas sa veľmi tešili. Prvá štvrtina bola veľmi vyrovnaná a skončila 13:13. Po polčase sme vyhrávali o 4 body a dievčatá cítili, že šanca na dobrý výsledok tu je. Musím sa priznať, že takto dobre som ešte nevidel naše Tigrice hrať. Opakujem to stále, no opäť bolo vidieť veľké pokroky v hre. V zápase sa po dravom prieniku presadila Doma a celkovo zaznamenala jej prvé 4 body. Vany trafila dve strely a tiež si pripísala 4 body. V poslednom článku som písal, že keď vydržia dievčatá svedomito pracovať a basketbal budú milovať, víťazstvo príde. Netušil som, že sa tak stane už za 2 týždne. Každá jedna hráčka do zápasu nastúpila a tak sa podieľala na tomto úspechu. Vyhrali sme 52:37 a toto víťazstvo je odmenou pre dievčatá za ich prácu. Verím, že ich to nakopne vpred. Radosť z výhry bola velikánska a tak to má byť. V zápase 3:3 sme tento krát dali príležitosť dievčatám, ktoré v zápase 5:5 nehrali veľa minút.

MBK Stará Turá : BK Klokani Ivanka pri Dunaji 52:37
Strelci: Anetka 17, Zdenka 12, Saška 7, Agi 7, Domča 4, Vany 4

Zápas 3x3 MBK Stará Turá: BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1:11

Turanské tigrice, menovite Agi, Zdenka, Saška, Anetka, Domča, Lili, Lucka, Svetlanka, Tete, Vany, Vaneska, Miška, Lenka, Kajka, Emka, Nikolka, Iva, Paulínka, Beky a tréneri Tomáš a Erika Vám všetkým želajú Štastné a veselé Vianoce.