Untitled Document
AKTUALITY

Kadetky prehrali prvý zápas v sezóne
4.4.2016

Kadetky cestovali na zápas dvojičiek do Bratislavy, kde ich čakal Slovan Bratislava. Súpera veľmi dobré poznáme a asi každý kto pozorne sleduje jeho výsledky vie, že jeho forma rastie. Preto som aj ja upozorňoval na ťažký zápas pred nami. Začali sme veľmi dobré a vyhrávali sme 8:2. Od tohto momentu sme začali hrať basketbal na veľmi nízkej úrovni. Stačilo to ešte na polčasové víťazstvo o 7 bodov. V druhom polčase sme už nepredvádzali žiaden basketbal a bohužiaľ treba poznamenať, že bez energie, vôle a srdca všetkých hráčok sa vyhrávať nedá. Absolútne sme nepôsobili ako tím a viac ako proti Slovanu sme bojovali proti sebe. Kopili sme absolútne primitívne chyby. Slovan hral naopak v laufe a s veľkou chuťou. Premenili viaceré ťažké strely, ale to už tak býva keď je dobrá chémia. Išli víťazstvu naproti a napokon ho aj dosiahli. Porazili nás 69:67.Ich radosť bola veľká, pretože nás porazili prvý krát od kedy proti sebe tieto družstvá hrávajú. Nech si hovorí kto chce čo chce, ja tvrdím, že sme prehrali zaslúžene. Svet sa samozrejme nezrúti, prehry sú v živote veľmi potrebné a ukazujú nám, že nie sme neporaziteľní. Je to len na nás ako sa postavíme k veciam, ktoré nás brzdia. Vieme, že máme isté problémy a budeme ich riešiť.