Untitled Document
AKTUALITY

Po víťazstve v nadstavbe Final 4 kadetiek doma
18.5.2016

Posledný dvojzápas nadstavbovej časti sme odohrali doma. Na prvý zápas náš súper zo SNV nepricestoval a vyhrali sme ho kontumačne. V nedeľu nás čakal súper z Popradu. Začali sme zle, keď sme prehrávali 0:6, 4:12. Potom sme skóre dorovnali, no celý prvý polčas bol z naše strany nekoncentrovaný. Zle sme bránili a v útoku sme nepremenili čisté tutovky. Cez polčas sme si vysvetlili, čo potrebujeme zlepšiť a tretia štvrtina sa už vyvíjala jasne v prospech nás. Som rád že sme v 4tej štvrtine dali šancu aj Natálii, Miške a Mati a treba povedať, že nesklamali. Natália sa presadila aj bodovo a jasne ukázala, že sa z nej stáva platná hráčka aj v tejto kategórií. Zápas sme vyhrali 76:60 (31:30).
Týmto víťazstvom sme potvrdili prvú priečku po nadstavbovej časti kadetiek a vybojovali sme si právo usporiadať majstrovstvá Slovenska u nás 27. - 29. mája. Dievčatám patrí veľká gratulácia, pretože boli v dlhodobej súťaži najlepším tímom na Slovensku do 17 rokov a to má veľkú výpovednú hodnotu. Teraz sa budeme pripravovať na to, aby sme uspeli aj na záverečnom podujatí final four u nás v Starej Turej. Sme radi, že to naši fanúšikovia nebudú mať ďaleko a veríme, že nás prídu podporiť vo veľkom počte. Budeme vás potrebovať.