BK Slovan Bratislava vs MBK Stará Turá (Kadetky U17)

Výsledky

Kadetky U17 - Západ, 2018/2019 2018/2019

BK Slovan Bratislava
MBK Stará Turá – U2002
56 - 57
Konečné skóre
Porovnávacia Tabuľka 1 2 3 4 OT T
BK Slovan Bratislava 9 17 15 15 - 56
MBK Stará Turá – U2002 20 18 12 7 - 57
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
Štatistiky
0%
Field goal percentage
0%
3-pointer percentage
0%
Free throw percentage
0%
Field goal percentage
0%
3-pointer percentage
0%
Free throw percentage

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
1. decembra 2018 15:00 Kadetky U17 - Západ, 2018/2019 2018/2019 40'

Výsledky

Tím1234T
BK Slovan Bratislava917151556
MBK Stará Turá – U2002201812757

BK Slovan Bratislava

Pozícia MPG PTS AST STL BLK FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA OFF DEF TO PF
 000000000000000

MBK Stará Turá – U2002

# Hráč Pozícia MPG PTS AST STL BLK FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA OFF DEF TO PF
4Pomajbová MartinaG34240201013121215100
7Vandlíková TerezaF271033041202224482
8Mikudíková KatarínaF23624031200003112
9Ostrovská ZuzanaF2130001603120232
10Kraislová TeréziaF34814041400040031
9Kubalová EmmaC400000000001010
17Vojteková NatáliaF3865203500006463
19Burianová BibiánaC800000000000100
5Gergelyová ZairaF600000000000000
17Eliášová EmaG500000200001200
 Cena spolu 200571115025641741016193210