MBK Stará Turá U2008

Tím U17 v sezóne 2024/2025 pod vedením trénera T. Kačmarika

Kadetky U2008 – sezóna 2024/25

HráčGSMINPTSPPGMPPGASTFT%STLBLK2PM2PA3PM3PAFTMFTAOFFDEFTOPF3P%
Nemečková Pavlína2471343218.0307070.16972160432251348712426981006518.66
Sviteková Sarah1542824416.3291855.88431810316304386811410221240.00
Kovárová Tatiana245812098.7241973.4744497172216736492022604931.34
Fáberová Jessica194491387.3245762.166825113213602337759554321.67
Turtáková Erika245501998.3233261.22531579209115330492022613720.75
Rayová Petra8174222.822636.84112736110719321132110.00
Rzeszotová Natália234692139.3201552.70213687147003974838136420.00
Mravíková Laura15285966.4191954.55192389714416111047382834.15
Volárová Julianna471338.318472.73901134388111814337.50
Pobočíková Tamara23393863.7172368.9715332672132029645294915.38
Suchánková Simona13149322.5111033.3312115311713918151414.29
Stachová Hana54971.410650.0010039001203960.00
Zigová Sabina17170301.81060.001821344415001185826.67
Machlová Viktória21197361.79110.001301454838004521821.05
Pribišová Laura19122180.965100.0061825181191911612.50

Tím U17 v príprave na sezónu 2024/2025

Žiačky U2008 v sezóne 2021/22

Mladšie žiačky U2008 v sezóne 2020/21