Tím U2010 v kategórii U17 v sezóne 2026/2027 pod vedením trénera T. Kačmarika a asistentky A. Svitekovej

Tím U2010 v kategórii U17 – sezóna 2026/27
| Pozícia | Hráč | Pozícia | Vek | GS | MIN | PTS | PPG | MPPG | AST | EFF | STL | BLK | 2PM | 2PA | 3PM | 3PA | FTM | FTA | OFF | DEF | TO | PF | RPG | APG | SPG | BPG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ivanová Zoja | F | 15 | 3 | 51 | 62 | 20.7 | 17 | 10 | 76 | 7 | 13 | 21 | 40 | 1 | 6 | 7 | 15 | 9 | 11 | 9 | 11 | 6.7 | 3.3 | 2.3 | 4.3 |
| 2 | Borošová Veronika | F | 16 | 3 | 47 | 30 | 10.0 | 16 | 3 | 15 | 4 | 1 | 11 | 30 | 1 | 9 | 3 | 4 | 4 | 3 | 10 | 8 | 2.3 | 1.0 | 1.3 | 0.3 |
| 3 | Rumanová Kristína | G | 16 | 1 | 28 | 10 | 10.0 | 28 | 3 | 5 | 1 | 0 | 3 | 8 | 1 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2.0 | 3.0 | 1.0 | 0.0 |
| 4 | Sadloňová Natália | F | 16 | 2 | 20 | 16 | 8.0 | 10 | 2 | 20 | 6 | 1 | 6 | 9 | 1 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1.5 | 1.0 | 3.0 | 0.5 |
| 5 | Volárová Julianna | G | 16 | 3 | 33 | 21 | 7.0 | 11 | 12 | 21 | 8 | 4 | 5 | 23 | 1 | 4 | 1 | 5 | 2 | 3 | 7 | 7 | 1.7 | 4.0 | 2.7 | 1.3 |
| 6 | Valiašková Sára | F | 14 | 3 | 32 | 20 | 6.7 | 11 | 7 | 37 | 8 | 1 | 5 | 10 | 0 | 2 | 4 | 8 | 6 | 9 | 5 | 4 | 5.0 | 2.3 | 2.7 | 0.3 |
| 7 | Bartalová Nina | G | 14 | 3 | 23 | 19 | 6.3 | 8 | 4 | 27 | 7 | 3 | 6 | 14 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 4 | 1.3 | 1.3 | 2.3 | 1.0 |
| 8 | Bachárová Aneta | F | 15 | 3 | 47 | 18 | 6.0 | 16 | 10 | 27 | 7 | 5 | 5 | 24 | 0 | 8 | 3 | 4 | 1 | 15 | 9 | 7 | 5.3 | 3.3 | 2.3 | 1.7 |
| 9 | Balalová Stela | G | 15 | 3 | 43 | 14 | 4.7 | 14 | 5 | 31 | 17 | 5 | 4 | 11 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 0.7 | 1.7 | 5.7 | 1.7 |
| 10 | Malá Sofia | C | 15 | 3 | 35 | 14 | 4.7 | 12 | 4 | 22 | 13 | 4 | 3 | 15 | 0 | 5 | 6 | 10 | 5 | 2 | 4 | 6 | 2.3 | 1.3 | 4.3 | 1.3 |
| 11 | Kučerová Liana | F | 15 | 2 | 11 | 4 | 2.0 | 6 | 0 | -4 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 12 | Merašická Karolína | F | 14 | 1 | 10 | 2 | 2.0 | 10 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 |
| 13 | Čankyová Táňa | F | 15 | 2 | 20 | 4 | 2.0 | 10 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.5 |
| 14 | Rayová Petra | F | 16 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Tím U2010 v kategórii U17 v príprave na sezónu 2026/2027 pod vedením trénera T. Kačmarika a asistentky A. Svitekovej

Tím U17B v súťaží SBA v sezóne 2025/2026 pod hlavičkou Spartak Myjava a pod vedením trénera R. Kolesára s asistentkami K. Dedíkovou a M. Kolesárovou

Viac info o tíme Spartak Myjava U2010
Tím U15 v súťaží SBA v sezóne 2024/2025 pod vedením trénera R. Kolesára

Staršie žiačky U2010 – sezóna 2024/25
| Hráč | GS | MIN | PTS | PPG | MPPG | AST | FT% | STL | BLK | 2PM | 2PA | 3PM | 3PA | FTM | FTA | OFF | DEF | TO | PF | 3P% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bachárová Aneta | 30 | 966 | 244 | 8.1 | 32 | 57 | 56.67 | 103 | 16 | 105 | 255 | 1 | 36 | 34 | 60 | 96 | 223 | 121 | 87 | 2.78 |
| Volárová Julianna | 26 | 751 | 345 | 13.3 | 29 | 58 | 59.34 | 116 | 7 | 134 | 402 | 25 | 133 | 54 | 91 | 21 | 55 | 157 | 57 | 18.80 |
| Malá Sofia | 28 | 768 | 201 | 7.2 | 27 | 30 | 42.47 | 71 | 12 | 69 | 230 | 32 | 122 | 31 | 73 | 26 | 73 | 105 | 49 | 26.23 |
| Rayová Petra | 18 | 469 | 213 | 11.8 | 26 | 18 | 56.63 | 58 | 13 | 95 | 207 | 10 | 30 | 47 | 83 | 36 | 85 | 77 | 49 | 33.33 |
| Stachová Hana | 29 | 730 | 221 | 7.6 | 25 | 58 | 55.56 | 131 | 8 | 91 | 248 | 4 | 16 | 35 | 63 | 84 | 83 | 171 | 81 | 25.00 |
| Kvasnicová Tamara | 29 | 607 | 61 | 2.1 | 21 | 12 | 56.76 | 27 | 4 | 29 | 48 | 0 | 0 | 21 | 37 | 37 | 10 | 53 | 42 | 0.00 |
| Sadloňová Natália | 13 | 250 | 81 | 6.2 | 19 | 6 | 40.30 | 21 | 6 | 27 | 71 | 0 | 4 | 27 | 67 | 10 | 14 | 62 | 31 | 0.00 |
| Foltínová Nina | 16 | 296 | 64 | 4.0 | 19 | 21 | 35.71 | 26 | 3 | 27 | 80 | 2 | 9 | 10 | 28 | 15 | 23 | 56 | 22 | 22.22 |
| Borošová Veronika | 22 | 380 | 122 | 5.5 | 17 | 13 | 57.69 | 23 | 5 | 40 | 111 | 8 | 36 | 30 | 52 | 42 | 48 | 89 | 31 | 22.22 |
| Čankyová Táňa | 26 | 272 | 39 | 1.5 | 10 | 11 | 33.33 | 21 | 1 | 17 | 56 | 0 | 11 | 5 | 15 | 10 | 31 | 60 | 35 | 0.00 |
| Kvasnicová Ivana | 22 | 161 | 15 | 0.7 | 7 | 3 | 71.43 | 7 | 0 | 5 | 14 | 0 | 1 | 5 | 7 | 4 | 10 | 15 | 11 | 0.00 |
| Csandová Nella | 24 | 140 | 16 | 0.7 | 6 | 5 | 57.14 | 12 | 0 | 5 | 25 | 0 | 2 | 4 | 7 | 7 | 3 | 20 | 12 | 0.00 |
| Bartalová Nina | 20 | 108 | 25 | 1.3 | 5 | 4 | 40.00 | 12 | 2 | 8 | 32 | 1 | 1 | 8 | 20 | 6 | 7 | 34 | 11 | 100.00 |
| Petrášová Tamara | 7 | 35 | 0 | 0.0 | 5 | 1 | 0.00 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 3 | 8 | 3 | 0.00 |
| Mikolášková Nina | 16 | 67 | 16 | 1.0 | 4 | 0 | 40.00 | 9 | 0 | 7 | 13 | 0 | 2 | 2 | 5 | 4 | 4 | 11 | 5 | 0.00 |
Tím U15 v súťaží EGBL v sezóne 2024/2025 je doplnený o hosťujúce hráčky zo Šinteru BA

Staršie žiačky U2010 – sezóna 2024/2025 EGBL
| Hráč | GS | MIN | PTS | PPG | MPPG | AST | FT% | STL | OFF | DEF | TO | PF | 3P% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bachárová Aneta | 15 | 351 | 64 | 4.3 | 23 | 18 | 75.00 | 19 | 28 | 59 | 29 | 24 | 25.00 |
| Rayová Petra | 15 | 316 | 107 | 7.1 | 21 | 15 | 52.94 | 39 | 36 | 39 | 40 | 38 | 14.71 |
| Moravčíková Petra | 15 | 315 | 141 | 9.4 | 21 | 30 | 53.42 | 39 | 21 | 70 | 48 | 34 | 5.48 |
| Volárová Julianna | 14 | 270 | 85 | 6.1 | 19 | 14 | 62.50 | 11 | 8 | 27 | 40 | 19 | 33.33 |
| Sokolová Lujza | 10 | 156 | 24 | 2.4 | 16 | 6 | 46.67 | 2 | 13 | 16 | 11 | 9 | 6.67 |
| Sadloňová Natália | 15 | 190 | 33 | 2.2 | 13 | 10 | 47.37 | 16 | 4 | 16 | 34 | 15 | 0.00 |
| Malá Sofia | 5 | 67 | 9 | 1.8 | 13 | 2 | 66.67 | 6 | 1 | 7 | 2 | 3 | 33.33 |
| Kvasnicová Tamara | 15 | 191 | 11 | 0.7 | 13 | 6 | 62.50 | 7 | 17 | 5 | 13 | 7 | 0.00 |
| Borošová Veronika | 5 | 67 | 25 | 5.0 | 13 | 4 | 68.75 | 3 | 5 | 10 | 9 | 6 | 12.50 |
| Kvasnicová Ivana | 10 | 64 | 4 | 0.4 | 6 | 4 | 0.00 | 3 | 1 | 5 | 4 | 5 | 0.00 |
| Mikolášková Nina | 5 | 24 | 4 | 0.8 | 5 | 1 | 50.00 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0.00 |
| Čankyová Táňa | 10 | 42 | 11 | 1.1 | 4 | 0 | 0.00 | 0 | 1 | 3 | 6 | 3 | 50.00 |
Tím U2010 – sezóna 2023/24 – žiačky U14
Tím U2010 – sezóna 2021/22 – staršie mini U12
