MBK Stará Turá (Kadetky U17) vs BK Slovan Bratislava

Výsledky

Kadetky U17 - Západ, 2018/2019 2018/2019

MBK Stará Turá – U2002
BK Slovan Bratislava
68 - 55
Konečné skóre
Porovnávacia Tabuľka 1 2 3 4 OT T
MBK Stará Turá – U2002 16 19 15 18 - 68
BK Slovan Bratislava 16 9 19 11 - 55
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
Štatistiky
0%
Field goal percentage
0%
3-pointer percentage
0%
Free throw percentage
0%
Field goal percentage
0%
3-pointer percentage
0%
Free throw percentage

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
30. septembra 2018 11:00 Kadetky U17 - Západ, 2018/2019 2018/2019 40'

Hala

Mestská športová hala
Športová 502/10, 916 01 Stará Turá, Slovensko

Výsledky

Tím1234T
MBK Stará Turá – U20021619151868
BK Slovan Bratislava169191155

MBK Stará Turá – U2002

# Hráč Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
4Pomajbová MartinaG62670503933.3020.00002574
7Vandlíková TerezaF14295110151827.81250.01250.02341
8Mikudíková KatarínaF621411031030.00000004021
9Ostrovská ZuzanaF82650604944.4030.00002364
12Gadušová PetraC819100203742.9020.022100.03732
13Malková NatáliaG153341715683.31425.022100.004110
17Vojteková NatáliaC1131716041330.8010.03560.06171
19Burianová BibiánaC0150020020.00000000011
 Súčet 68200424392277436.521414.381172.719234114

BK Slovan Bratislava

Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 0000000000000000000