MBK Stará Turá – U2003 vs Dubček Bratislava

Výsledky

1 Liga ženy a Juniorky U19, 2021/2022 2021/2022

MBK Stará Turá – U2003
Dubček Bratislava
71 - 67
Konečné skóre

Recap

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
10. októbra 2021 11:00 1 Liga ženy a Juniorky U19, 2021/2022 2021/2022 40'

Miesto zápasu

Mestská športová hala
Športová 502/10, 916 01 Stará Turá, Slovensko

Výsledky

MBK Stará Turá – U2003

# Hráč Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Dobošová HanaG3120000010.01250.00000002
23Eliášová EmaG51710002540.0030.01250.00101
33Kubalová EmmaC37000100011100.00000000
5Gergelyová ZairaF22111101250.00000001023
6Kubinová ViktóriaG122941305771.4010.02450.02213
10Kraislová TeréziaG112740501520.01250.06966.70442
7Vandlíková TerezaF162881305955.6020.06875.02612
24Valová MagdalénaG82943302450.01333.31250.00433
17Vojteková NatáliaC113031003650.01250.022100.01213
 Totálnej 7120007151193948.751631.3182766.76191219

Dubček Bratislava

Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 0000000000000000000

Zápas štatistiky

PTS
71
0
MIN
200
0
REB
0
0
AST
7
0
STL
15
0
BLK
1
0
2PM
19
0
2PA
39
0
2P%
0
0
3PM
5
0
3PA
16
0
3P%
0
0
FTM
18
0
FTA
27
0
FT%
0
0
OFF
6
0
DEF
19
0
TO
12
0
PF
19
0

Game Timeline

KO
FT