Naša U18 cestuje na prvý turnaj EGBL do Litvy

Náš tím U2005 začína svoje pôsobenie v nadnárodnej lige EGBL U18 v sezóne 2022/2023 už tento týždeň. Prvý turnaj sa uskutoční 16.-18.9.2022 v litovskom Anykščiai. Ďalšie turnaje sa budú konať v decembri v Rige a vo februári v Talline. Finálový turnaj Final Four, na ktorý, dúfame, sa náš tím prebojuje, sa uskutoční v apríli 2023. Náš klub obhajuje víťazstvo v súťaži z minulej sezóny. Na turnaji sa naše dievčatá pod vedením trénera M. Juríka stretnú s tímami z Litvy, Estónska, Lotyšska a Holandska. Na turnaj odcestovalo 11 dievčat, na poslednú chvíľu vypadla z nominácie N. Taušová, ktorá s Čajkami odohrá domáci turnaj Diplomat Cup. Viac o zápasoch nášho tímu nájdete tu

Zostava tímu na prvom turnaji EGBL U18

1Dobošová Hana
2Uhlíková Diana
3Daňová Dominika
4Sadloňová Sandra
5Pobočíková Natália
6Vidová Agáta
7Mihaljevičová Iva
8Mudranincová Lili
9Valová Magdaléna
10Školková Alexandra
11Nemečková Pavlína

Pridaj komentár