MBK Stará Turá – U2003 vs BKM Junior UKF Nitra

Výsledky

Prípravné zápasy II, 2021/2022 2021/2022

MBK Stará Turá – U2003
BKM Junior UKF Nitra
44 - 57
Konečné skóre

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Hrací čas
19. septembra 2021 15:00 Prípravné zápasy II, 2021/2022 2021/2022 40'

Miesto zápasu

Športové centrum Priemyslovka
Gen. M. R. Štefánika 377/59, 916 01 Stará Turá, Slovensko

Výsledky

MBK Stará Turá – U2003

# Hráč Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
23Eliášová EmaG163750316966.71911.11250.02323
12Gadušová PetraC214200011100.0030.00000200
99Gavláková NinaF63232513837.5050.00000330
5Gergelyová ZairaF2164000030.000022100.04022
6Kubinová ViktóriaG0277210070.0020.0020.03434
14Sadloňová SandraF2830001250.0020.00000310
18Sekerková VanessaG1102000000010.01250.00210
11Vavrincová EmmaF0104010020.00000001332
16Vidová AgátaG101621104666.7020.022100.02001
17Vojteková NatáliaC5301015021020.0020.01425.001001
 Totálnej 4420006162174835.41263.871450.012301513

BKM Junior UKF Nitra

Pozícia PTS MIN REB AST STL BLK 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 0000000000000000000

Zápas štatistiky

PTS
44
0
MIN
200
0
REB
0
0
AST
6
0
STL
16
0
BLK
2
0
2PM
17
0
2PA
48
0
2P%
0
0
3PM
1
0
3PA
26
0
3P%
0
0
FTM
7
0
FTA
14
0
FT%
0
0
OFF
12
0
DEF
30
0
TO
15
0
PF
13
0

Game Timeline

KO
FT