Kadetky v nadnárodnej súťaži EGBL

V sezóne 2018/2019 sa náš tím kadetiek pod vedením trénera M. Sýkoru bude účastniť aj nadnárodnej kadetskej – U16 súťaže  EGBL. Okrem nášho tímu v tomto ročníku v EGBL pôsobia aj tímy Ružomberka a Young Angels Košice v rôznych kategóriách.  Naše dievčatá sa v súťaži stretnú so súpermi z viacerých krajín. Celkovo je v divízii 2 prihlásených 16 tímov rozdelených do 4 skupín a v súťaži sa stretne každý s každým.

Účastníci EGBL – WU16 div 2
 • BS Jugla Riga / LT
 • SC Audentes Talinn / EST
 • Parnu Sport School Tartu / EST
 • OSSM PZKosz Czluchow / PL
 • UKS 7 TREFL Sopot / PL
 • Daugavpils SS / LT
 • SDJSOR Litvak Odessa / UA
 • MBK Stará Turá / SK
 • Tapiolan Honka Epoo / FIN
 • BS Riga TTP / LV
 • Basket Pegli Rapallo / IT
 • BC Dolphins Norrkoping / SWE
 • Blackeberg Basket Stockholm / SWE
 • BC COP St. Petersburg / RU
 • BS Ridzene Riga / LV
 • SBŠ Ostrava / CZ

Naše dievčatá čakajú prvé zápasy už 18.-21.10.18 na turnaji v Rige, kde odohrajú prvých päť stretnutí. Ďalší turnaj sa uskutoční 17.-20.1.19 v poľskom Sopote. Hostiteľom záverečného turnaja základnej časti bude náš tím a stretnutia sa odohrajú 28.2.-3.3.19 v piešťanskej Diplomat Aréne. Na záver súťaže sa koná Superfinále, kam postupuje len víťaz našej skupiny.

Viac informácií na http://www.eybl.lv/new/g_u16_d2_results.php

Pridaj komentár