Nová sezóna pred dverami

Len pred pár týždňami skončili Majstrovstvá Slovenska v Košiciach a už nás čaká príprava na novú sezónu. Kluby SBA sa dohodli na súťažiach dievčat v nadchádzajúcej sezóne a tak vám môžeme oznámiť, do ktorých súťaží sa náš klub plánuje prihlásiť.  Náš klub pre nachádzajúce sezónu zorganizuje 6 tréningových skupín ktoré sa zapoja do 7 súťaží SBA. V tejto sezóne sa zdá že vynecháme 1. ligu žien a prenecháme priestor v  súťaži pre juniorky pod vedením T. Kačmarika. Kadetky doplnené staršími žiačkami povedie v kadetskej lige M. Kubala. V žiackych kategóriách sa predstavia dva tímy ročníky 2007 a 2008, ktoré ale budú v jednej tréningovej skupine. Staršie mini v súťaži povedie T. Mihaljevič a novo vytvoreé družstvo mladších mini bude viesť M. Sýkora. Po novom SBA organizuje aj súťaž U10, kde by sa od januára mali predstaviť dievčatá z prípravky ktoré na turnajoch povedie T. Moravčíková.

Tréningový proces v našom klube začína od pondelka 10.8.2020 a veríme že všetky dievčatá sa zapoja s elánom do práce. Už koncom augusta a v septembri už totiž čakajú prvé prípravné turnaje. Ako prvé cestujú na turnaj do Kyjova ešte koncom augusta /28.-30.8./ kadetky.  Taktiež v Kyjove majú prípravný turnaj staršie mini od 18.-20.9. Do Ostravy pocestujú na turnaj juniorky a žiačky od 11.do 13.9. Ďalšie prípravné turnaje plánuje usporiadať náš klub v domácej hale.

súťaže rozpis 2020-21

Pridaj komentár