Finálový turnaj kadetiek U2005 tento víkend za účasti nášho tímu v Košiciach

Tento víkend pokračuje séria finálových turnajov MSR. Od piatka 3.6. do nedele 5.6.2022 sa uskutočnia v Košiciach MSR v kategórii U17. Zo štvrtého miesta / tímy na 2.-4. mieste mali rovnaký počet bodov !/ postúpili na finálový turnaj aj naše dievčatá. Na turnaji sa pod vedením trénera T. Kačmarika s asistentkou T. Moravčíkovou predstavia tieto dievčatá :

Viac o tíme nájdete tu Na záverečnom turnaji si žiaľ nezahrajú D. Uhlíková a R. Šarayová, ktoré trápi dlhodobejšie zranenie. V predchádzajúcej sezóne sa nášmu tímu U17 na MSR pod vedením trénerskej dvojice M. Kubala a J. Vandlík vybojovať strieborné medaile, keď vo finále podľahli Seredi 50 : 52. Viac info o MSR 2021 tu.

Na finálovom turnaji sa okrem nášho tímu zúčastnia aj tímy YA Košice U16 a U17, CBK Košice, Trnavy, Ružomberka Slovana Bratislava a košickej Čane.. Hrá sa systémom play off. K prvému zápasu proti Trnave nastúpia naše dievčatá v piatok o 19 30 v košickej Šaci. Zápas môžete sledovať live tu V sobotu, ak naše dievčatá v prvom zápase uspejú, potom nastúpia proti súperovi v boji o účasť o finále. P/okiaľ ale neuspejú v prvom zápase, zostane im boj o 5.-8. miesto. Držíme dievčatám palce. Viac info o turnaji nájdete tu

O 2 týždne potom organizuje náš klub MSR v kategórii U13, na ktoré sa prebojoval náš tím mladších žiačok. Viac info o tíme nájdete tu

Pridaj komentár