Staršie mini doma opäť víťazne

Tím starších minižiačok U2011 nastúpil v sobotu 3.12.2022 pod vedením trénerky Z. Adamkovičovej na domácej palubovke proti Vrábľom. Oba tímy nastúpili do zápasu s odhodlaním, o niečo lepšiu úspešnosť pod košom mal v prvej štvrtine náš tím. V obrane sme však boli nedôrazní a opakovane sme nechali súperovi príliš veľa priestoru. Po prvej štvrtine sme tak viedli 20 : 9. V druhej štvrtine po vystriedaní Vráble začali využívať našu slabšiu obranu a zaznamenali 18 bodov, naše dievčatá však svoj náskok vďaka úspešným útočným akciám ešte navýšili do polčasu na 41 : 27. V tretej štvrtine naše hráčky začali aktívnejšie brániť a tak streleckú úspešnosť súpera znížili na 4 body a keďže náš útok pokračoval naďalej produkovať body, rozhodli sme o prakticky o našom víťazstve v zápase a viedli po 3 štvrtine 59 : 31. Záverečná štvrtina bola vyrovnaná a tak sme zaznamenali ďalšie cenné víťazstvo starších mini 65 : 37

Do druhého zápasu naše dievčatá povzbudené prvým víťazstvom vstúpili s veľkou energiou a súpera už v prvej štvrtine prevalcovali 24 : 8. Druhá päťka nadviazala na výkony prvej a tak už v polčase bol rozdiel v skóre viac ako 20 bodový. V tretej štvrtine trénerka prestriedala päťky a naše dievčatá poľavili v nasadení, tak že súper túto štvrtinu o 2 body vyhral. V závere sme sa však vrátili k nasadeniu z prvej štvrtiny a zápas zaslúžene vysoko vyhrali 77 : 36.

Fotogalériu zo zápasu nájdete tu

Pridaj komentár