Juniorky pokračujú zápasmi v Diplomat Aréne aj s divákmi

V piatok 21.5.2021 pokračuje súťaž SBA U23 turnajom v Piešťanoch. Tento turnaj organizuje náš klub a prvý krát sa budú môcť zúčastniť na turnaji mládeže aj diváci. Samozrejme každá osoba musí v súlade s platnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva č.208/2021 predložiť negatívny antigénový test nie starší ako 24 hodín alebo doklad, ktorým sa test dá podľa vyhlášky nahradiť / doklad o očkovaní…., o prekonaní COVID…./.

Záujemcovia z radu fanúšikov sa musia prihlásiť vopred a odoslať osobné údaje /meno, dátum narodenia, adresu, tel, číslo/ na mail klubu, aby mohli byť zaregistrovaní. Počet divákov na tím je obmedzený

Naše dievčatá odohrali na prvom turnaji v Košiciach 3 zápasy, z toho 2 víťazne. Na turnaji v Piešťanoch ich čakajú 4 stretnutia včítane tých najťažších s favoritmi súťaže – YA Košice a ŠKP B.Bystrica. Do zápasov už nezasiahne T. Vandlíková, ktorá si v druhom zápase zranila koleno, a tak ju nečakane nahradí V. Kozáková, s ktorou sa v pôvodnej nominácii tímu U23 nepočítalo. Taktiež budú rotovať kadetky, ktorými je tím doplnený. Bližšie info o tíme nájdete tu

Videostream a live štatistiky bude možné sledovať prostredníctvom stránky basket.sk alebo na kanáli TV Piešťanské Čajky

Rozpis zápasov nášho tímu :

Výsledky zápasov a tabuľku súťaže nájdete na našej www stránke

Pridaj komentár