Vyžrebovanie vyšších súťaží už je známe

Naše tímy vo vyšších súťažiach – U23, U17 a U15 už poznajú rozpis zápasov na základnú časť sezóny. Náš najstarší tím, dievčatá ročník 2003 a mladšie sa predstavia v spoločnej súťaži U29 + U19. 10 tímov tu odohrá základnú časť súťaže vo formáte každý s každým doma a vonku. Následne prvých 8 tímov v play off zabojuje o postup na finálový turnaj štyroch tímov, ktorý určí víťaza kategórie U23. Naše dievčatá sa postupne stretnú so súperkami nasledovne :

1. liga U23+U19

DátumTímyČas/VýsledokMiesto zápasu


Mestská športová hala


Mestská športová hala


Mestská športová hala


Mestská športová hala


DIPLOMAT Aréna


Mestská športová hala
Mestská športová hala


Mestská športová hala


Mestská športová hala


Mestská športová hala
Mestská športová hala

Náš tím U17 – dievčatá ročník 2006 a mladšie, začne svoje účinkovanie v regionálnej skupine Západ. 7 tímov tu bude súťažiť o miesto v celoslovenskej nadstavbovej časti, kde sa stretne 8 tímov, po 4 z regiónu Západ a Východ . Na záver súťaže sa koná finálový turnaj ôsmych družstiev, kde sa prvý krát majú šancu v baráži kvalifikovať aj tímy na 9. a 10. pozícii v tabuľke. Naše dievčatá v základnej časti čakajú tieto zápasy :

Najmladší tím vo vyššej súťaži sú staršie žiačky, dievčatá ročník U2008 a mladšie sa predstavia prvý krát v celoslovenskej. súťaži a budú hlavne zbierať skúsenosti. Svoje pôsobenie začnú v regióne Západ, kde 10 tímov bude bojovať o 4 postupové miesta v nadstavbovej prvej osmičke. Na záver súťaže sa koná podobne ako v U17 finálový turnaj ôsmych družstiev, kde sa v baráži môžu kvalifikovať aj tímy na 9. a 10. pozícii v tabuľke. Naše dievčatá v základnej časti čakajú tieto zápasy :

St žiačky U15, skupina západ 2022/23

DátumTímyČas/VýsledokMiesto zápasu


Mestská športová hala


Mestská športová hala


Mestská športová hala


Mestská športová hala


Mestská športová hala


Mestská športová hala


DIPLOMAT Aréna


Mestská športová hala


Mestská športová hala


Okrem ligových súťaží odohrá náš tím U23 aj kvalifikáciu Slovenského pohára, kde sa stretne s tímom YA Košice U19 o postup na finálový turnaj SP. Kvalifikácia sa odohrá nasledovne :

1. MBK Stará Turá U23  –  YOUNG ANGELS U19 Košice     28.10.2022

2. YOUNG ANGELS U19 Košice  –  MBK Stará Turá U23     16.12.2022

Tím U18 okrem toho odohrá nadnárodnú súťaž EGBL. Prvé 3 turnaje súťaže sa uskutočnia nasledovne :

I. turnaj 15.– 18.09.2022 Anykščiai , Lithuania
II. turnaj 01.– 04.12.2022 Riga, Latvia
III. turnaj 16.– 19.02.2023 Tallinn , Estonia

Vyžrebovanie všetkých súťažných zápasov nájdete v záložke tímy a súťaže na našej stránke.

Pridaj komentár